Yasal Uyarı


Veriler, bildirimler ile metin ve grafiklerin yanı sıra “©” sembolünü taşıyan modeller dahil olmak üzere www.indesit.com sitesinin (bundan böyle “Site” olarak adlandırılacaktır) tüm içeriği telif hakkı yasaları, uluslararası anlaşmalar ve diğer fikri mülkiyet yasaları ve anlaşmaları tarafından korunmaktadır.

Sitedeki sayfaların içeriğinin telif hakları 2000-2009 Indesit Company A.Ş. (bundan böyle “Şirket”) tarafından alınmıştır. Tüm hakları saklıdır. Kullanıcının kendi bilgisayarında saklama ve sadece kişisel kullanım amacıyla bu Siteden sayfaların alıntılarının basılması hariç, Şirketin yazılı onayı olmadan sitedeki sayfaların içeriği tamamen ya da kısmen herhangi bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, aktarılamaz, yüklenemez, yayımlanamaz veya dağıtılamaz.

Bu sitede görünen ticari markalar ile logolar Indesit Company A.Ş.’nin malıdır. Şirketin yazılı onayı olmadan başka bir İnternet sitesinde kullanılamaz.

Şirket, Sitenin mevcut linklerinin bulunduğu, üçüncü şahıslar tarafından oluşturulan veya yayımlanan materyal konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. www.indesit.com sitesine link yapan bir siteyi ziyaret etmeye karar veren kişiler bu fiilleri sonucunda doğabilecek her türlü riski üzerlerine almış olurlar ve virüsler ile diğer ayartıcı unsurlara karşı gerekli tüm önlemleri alma sorumluluğunu kendileri üstlenirler. Diğer sitelere olan linkler, Şirketin bu tür sitelerde tanımlanan hizmetleri sağlayan kuruluşları desteklediği veya bunlara bağlı olduğu anlamına gelmez.

Siteye gönderilen tüm materyaller, örneğin e-mail ya da web sayfaları, gizli olmayan nitelikte değerlendirilir. Şirket, bu tür materyaller bakımından herhangi bir yükümlülük altında değildir ve herhangi bir sınırla karşılaşmaksınız bu materyalleri çoğaltma, kullanma, ifşa etme, sergileme, dönüştürme, üzerinde başka işlem yapma ve bunları üçüncü şahıslara dağıtma hakkına sahiptir. Şirket, söz konusu materyalin içerdiği tüm fikirleri, görüşleri veya teknik bilgiyi kullanarak ürün geliştirme, üretme ve pazarlama dâhil olmak fakat bununla sınırlı kalmamak üzere, herhangi bir amaç doğrultusunda kullanma konusunda serbesttir. Materyal gönderen kişi söz konusu materyalin yayımlanabilir olduğunu garanti eder ve bu materyalle ilgili olarak Şirketin üçüncü şahısların eylemlerinden zarar görmeyeceğini kabul eder.

Bu Site aynı zamanda mesleki bir topluluğa (mali analistler ve gazeteciler, kurumsal ve özel yatırımcılar) yönelik olarak, girişimleriyle ilgili bilgilere kapsamlı bir genel erişime olanağı verir. Amaç doğru ve güncel bilgiler sağlamaktır. Şirket, Sitede yer alan bilgilerin tam ve güncel olmasını sağlamak amacıyla tüm makul gereklilikleri yerine getirecektir. Ancak, bu durum arızi hata veya ihmal olasılığını hariç bırakmaz. Fark edilen tüm hatalar düzeltilecektir.